Участь у проєкті «Підвищення обізнаності молоді Івано-Франківської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

Викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, студенти спеціальності 231 «Соціальна робота» ОП «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у заході, що  відбувся в рамках проєкту «Підвищення обізнаності молоді Івано-Франківської області щодо безпечної міграції та працевлаштування». Проєкт реалізується @Карітас Івано-Франківськ за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції @IOM Ukraine та американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку @USAID Ukraine – USAID Україна.

Було цікаво і повчально. Нас ознайомили з правилами безпечної міграції та працевлаштування, з правилом «90 на 180», вчили шукати роботу за кордоном, як перевіряти ліцензію, де шукати контакти консульських установ, а також які документи потрібно мати під час подорожі. Надалі усі мали змогу пройти онлайн-квест з безпечного працевлаштування. Сюжет квесту продемонстрував як реально і правильно працевлаштуватись.