17 вересня викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи взяли участь у тренінгу в межах проєкту “Університет майбутнього: секрети успішного управління в освіті”, який був організований Центром інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem», факультетом управління та педагогічним факультетом і присвячений можливостям та викликам віртуальних обмінів для студентів і викладачів.
Спікери тренінгу Вікторія Гнєзділова, кандидатка біологічних наук, доцентка факультету природничих наук, та Катерина Фомін, кандидатка педагогічних наук, доцентка факультету іноземних мов, розповіли про пошук міжнародних партнерів через платформу UNICollaboration на COIL, адаптивні формати для інтегрування проєктів віртуальної мобільності в університетський контекст, спільне міжнародне онлайн навчання з/без фізичної мобільності (Virtual Exchange), а також змішані інтенсивні програми (BIP).
У другій частині тренінгу учасники взяли участь у практичному воркшопі, де моделювали орієнтовні стратегії реалізації віртуальної мобільності в університеті на різних рівнях (студенти, викладачі, адміністрація).
Зазначимо, що міжнародний досвід є надзвичайно важливим для майбутніх соціальних працівників, адже вони повинні вміти спілкуватися та співпрацювати з людьми із різними звичаями, звичками та культурами, а також щодня вирішувати різноманітні спільні проблеми та ситуації, працювати над спільними проєктами. Саме навчання за програмами мобільності є ефективним способом для студентів отримати ці навички, а також підготуватися до майбутньої професійної діяльності.