Тренінг “Побудова кар’єри та професійний розвиток”

Третьокурсники стефаниківського вишу спеціальності «Соціальна робота» пройшли тренінг у Івано-Франківському міському центрі зайнятості. Тема тренінгу «Побудова кар’єри та професійний розвиток» співзвучна з курсом «Соціальна робота у сфері зайнятості», який вивчають студенти . Основний акцент начальник відділу активної підтримки безробітніх Катерина Римик зробила на перевагах та недоліках на співбесіді та про ознаки якісного резюме як ключ до успіху в працевлаштуванні.

Низку запитань і пропозицій у студентів викликала інформація про те, які ключові фактори успіху : що потрібно для його досягнення?; стратегія самореалізації, план побудови власної професійної кар’єри . Наприкінці тренінгу працівник центру зайнятості висловила подяку викладачу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Віталії Яремчук за високий рівень теоретичної підготовки її вихованців, а їхніх майбутніх колег.