НЕ ЛИШЕ ВЧИМОСЯ, А Й ПРАЦЮЄМО

11 квітня студенти 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» та студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» взяли участь у весняній толоці з благоустрою навчального закладу. Вони прибирали територію біля корпусу по вул. С. Бандери, 1. Студентська молодь завзято працювала як одна команда. Прибирання тривало півтори години: за цей час студенти очистили внутрішнє подвір’я від бур’янів, позамітали, позносили сміття. Даний захід став для них однією з чудових нагод поспілкуватися у дружній атмосфері спільної праці. Студенти більше дізналися один про одного та поділилися своїми враженнями від навчання в університеті.

Такі заходи з прибирання територій у передпасхальні дні в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника традиційно проводяться щороку.