ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ЗІ СТАРШОКЛАСНИКАМИ У м. ДОЛИНА

4 квітня 2019 року проведена профорієнтаційна робота зі старшокласниками окремих шкіл м. Долини доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Педагогічного факультету Богданом Мисаком, проректором з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доц. Русланом Запухляком та провідним фахівцем відділу доуніверситетської підготовки сертифікаційної освіти Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Михайлом Стефураком.

Майбутні абітурієнти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи з великим зацікавленням слухали про особливості цьогорічного вступу до вишу (навчання за державні кошти – ЗНО (українська мова та література, історія, математика, або іноземна мова); за контрактом – ЗНО (замість математики та іноземної мови – географія, або біологія), а також задавали питання про можливості працювати після закінчення університету та про подальше навчання за кордоном (відповідь була – за спеціальністю «соціальна робота» можуть працювати за 20-ма напрямками та безкоштовно продовжувати вчитися у Польщі. Студенти мають можливість безкоштовного отримання подвійних дипломів).