Профорієнтаційна робота студентів учасників проблемної групи «Професійна діагностика та консультування учнівської молоді»

Уже традиційно, щорічно студенти ‑ учасники проблемної групи “Професійна діагностика та консультування учнівської молоді” під керівництвом доцентки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксани Протас проводять профорієнтаційну роботу серед випускників закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Нещодавно студенти профорієнтували учнів Долинського ліцею №1, Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка, Хімчинського ліцею «Інтелект» ОТГ Косівського району, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. Долинської райради, Івано-Франківської області та Горожанської ЗОШ I-III ст. Тернопільської області.

Під час проведення профорієнтаційних зустрічей студенти Тетяна Оленюк, Софія Горфиняк, Софія Грабар, Христина Ляхович, Ірина Пундор, Олександра Семенович, Юлія Стаднік розповіли про Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, його переваги, педагогічний факультет та його спеціальності, представили презентацію та більш детальніше розповіли про спеціальність «Соціальна робота», зокрема. Школярі отримали рекламні буклети, друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Наприкінці зустрічі студенти запросили випускників на навчання.