Координаційна рада

Комуніцька Анжеліка Владиславівна

Студентка ІІ курсу спеціальності 231  «Соціальна робота» ОП «Соціальна педагогіка» Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

В ліцеї входила до учнівського самоврядування, та брала активну участь в житті ліцею, різних заходах та проєктах. Саме завдяки учнівському самоврядуванню  розвинула в собі лідерські якості. Займалась музикою,танцями, люблю відкривати для себе нові можливості та перспективи.

Вступивши до університету цікавилась різними сторонами студентського життя, громадською та волонтерською діяльністю. 

Тому і стала наступним очільником «Студентської спілки волонтерів» і спільно з командою будемо намагатись втілити у життя всі наші ідеї в різних напрямах волонтерства. “Будьмо волонтерами для кращого завтра. 

Творити добро і робити світ кращим!»

 

Дейсак Юлія Степанівна

Студентка I-го курсу спеціальності 231 “Соціальна робота” ОП “Соціальна педагогіка” педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Закінчила Бурштинський ліцей 3. У  ліцеї була старостою класу, входила до учнівського самоврядування, брала участь у різних заходах,  учнівських олімпіадах з української мови, української літератури.

Вступивши до  педагогічного факультету була обрана старостою групи, а згодом стала заступницею голови Студентської Спілки Волонтерів, завдячуючи своїй активності, креативності, вмінню згуртовувати, позитивно мислити та відповідально ставитись до поставлених завдань.

Приєднуйся в нашу команду. Зробимо цей світ кращим.

Добро починається з тебе ❤️

З дитячих сердець погане ти стер. Ти добра людина.

Ти- Волонтер!

Філіпова Романа Олегівна

Студентка ІІІ курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» ОП «Соціальна педагогіка» педагогічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Ще з підліткових років була зацікавлена у громадській діяльності свого селища та району. Завдяки своїм лідерським якостям стала президентом Долинської районної «Школи лідерів», а згодом заступником голови Івано-Франківської учнівської самодіяльності. Вступивши на 1-ий курс, обійняла посаду старости своєї групи.

“Волонтерство у житті молоді є важливим аспектом, який дарує безцінний досвід. Саме тому я стала засновником «Студентської спілки волонтерів» та разом з командою однодумців різними проєктами втілюємо у життя напрями волонтерства на факультеті, в університеті, в місті та області” – Романа Філіпова.