Діяльність

Нещодавно активні члени Студентської Спілки Волонтерів відвідали БФ Карітас Івано-
Франківську УГКЦ з цікавою, емоційно насиченою та особливою місією
   Для молоді з особливими потребами проводяться тематичні майстер-класи, до яких члени ССВ з задоволенням долучились. Цього разу це було заняття з елементами арт-терапії. Студенти підтримували активність та бажання молоді поринути в процес вишивки символів добра – сердець.
Під час заняття ділились емоціями, набирались досвіду роботи з людьми з особливими потребами, дарували тепло та насолоджувались творчим процесом. Вироби, виготовлені з любов’ю, вийшли дивовижними, а подібні творчі зустрічі домовились проводити регулярно.
   Дякуємо БФ Карітас Івано-Франківськ УГКЦ за отриманий досвід та можливості долучитись до роботи з людьми з особливими
потребами.
Початок волонтерської діяльності спільно з Мальтійською Службою Допомоги
   Стартував проєкт “Гуманітарна допомога особам постраждалим від війни” реалізований спільно з Мальтійською Службою Допомоги в рамках Польської співпраці з розвитку Міністерства закордонних справ Польщі до якого активно долучились студенти Прикарпатського національного університету педагогічного факультету і оновлений склад Студентської Спілки Волонтерів.
   Проєкт передбачає видачу 18600 наборів продуктів першої необхідності особам, постраждалим внаслідок війни на звільнених від російської окупації територіях, а також у містах та селах України, де люди живуть у надзвичайно важких умовах. Наразі вже чотири вантажівки повезли допомогу в напрямках Херсону, Миколаєва, Харкова та Чернігова.
Хочемо висловити велику вдячність всім студентам Педагогічного факультету ,які приєднались до такої хорошої справи, та впевнені в подальшій співпраці і розширені членства Студентської Спілки Волонтерів.
Поєднання корисного, цікавого та перспективного
   Нещодавно нам випала нагода завітати до БФ Карітас Івано-Франківськ УГКЦ.
   Оновлений склад Студентської Спілки Волонтерів відвідали БФ Карітас Івано-Франківськ УГКЦ та мали змогу ближче познайомитись з молоддю з особливими потребами та долучились разом з ними до проведення кулінарного майстер- класу. Юнаки і дівчата готували салат та бутерброди, а ми з задоволенням допомагали їм у цьому, спілкувались та гарно проводили час. Тут творили справжнє кулінарне диво, атмосфера була по-домашньому дуже щира, А результат смачненьким!
   В подальшому є ідея провести волонтерський проект «Особливі майстри» – проведення майстер-класу в арт-терапевтичному напрямку для молоді з особливими потребами .
Перевибори голови Студентської спілки волонтерів
    5 грудня, у Міжнародний День Волонтерів, у Студентській Спілці Волонтерів відбулись зміни – перевибори голови студентської спілки. Провели звітну конференцію, на якій Філіпова Романа(студентка IV курсу СРСП-42)прозвітувала про діяльність спілки за свого керівництва та передала повноваження новій очільниці Студентської Спілки Волонтерів – Анжеліці Комуніцькій (студентці ІІ курсу СРСП-22), яка презентувала свою програму діяльності, залучення та заохочення студентів факультету до вступу у волонтерську спілку, окреслила нові проєкти, першочергові заходи та акції, а також плани розвитку спілки.
День Святого Миколая – це свято милосердя, тепла, радості, доброти та любові.
Хочеться вірити, що воно залишиться назавжди у пам’яті маленьких громадян нашої держави, і, можливо, колись вони теж захочуть допомогти потребуючим. Ми прагнемо, щоб кожна дитина відчула цей святковий настрій та раділа щедрим подарункам від Святого Миколая.
Хочемо висловити слова вдячності всім небайдужим, добрим та щирим благодійникам, учасникам акції «Подаруй свято дітям»:
– групі ДО-23;
– групі ДО-22;
– Марценюк Сніжані;
– Князевич Ірині;
– Прокопів Мар’яні;
– Олійник Оксані;
– Мацолі Наталії;
– Озарко Вероніці;
– Турелик Галині;
– Мар’яш Марії;
– Павшук Ользі;
– Пилипчук Юлії;
– Микитюк Софії;
– Глов’як Надії;
– Гуменюку Богдану;
– Протас Оксані;
– Лемко Галині;
– Дідух Ірині;
– Тимків Лідії;
– Та один благодійник без зазначеного імені.
На рахунок студентської спілки волонтерів було перераховано 2829 грн (і це не мало, дуже дякуємо за вашу активність!), кошти, які залишилися після купівлі ігор (були зараховані пізніше) будуть задіяні на наступних акціях (про які ми будемо обов’язково повідомляти).
Студентська спілка волонтерів долучилася до Всесвітнього дня прибирання.
Напередодні 18.09.2021 р. волонтери Педагогічного факультету долучилися до акції та прибирали територію на околиці Івано-Франківська у Вовчинецьких горах.
Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. Ця поінформованість органічно переросте в пошук рішень та дій для вирішення проблеми.
Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку.
Зазвичай, під час відпочинку на природі, можна почути фразу “Це не моє сміття”, коли хтось просить прибрати. Але ми маємо усвідомити, що залишений кимось непотріб може бути й не наш, але планета, на якій ми живемо – стосується кожного.
🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍
Студентська спілка волонтерів організовує акцію “Передвеликодня толока” та найпершою долучилася до неї. Працювали всі не покладаючи рук. Студенти зрозуміли, що такі акції потрібно проводити не лише перед Великоднем, але й завжди та допомагати літнім людям.
🤍
Ми хочемо, щоб всі долучилися до цієї акції та помогли з прибиранням території у себе вдома чи у старших дідусів і бабусь.
Гайда разом з нами!
Ви знали, що 14 лютого світ відзначає не тільки День закоханих, а ще й International Book Giving Day (Міжнародний день дарування книг)?
Ініціатива появи Дня дарування книг (International Book Giving Day) належить американці Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги у США. До цієї ідеї її підштовхнув маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня в році, коли люди дарують один одному книги? Адже це крутий спосіб поділитися любов’ю та взяти участь у добрій справі! Ідею підхопили мільйони людей по всьому світу, що сприяло надання йому статусу Міжнародного.
Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини.
Студентська спілка волонтерів організувала акцію “Книга – найкращий подарунок”.
Просимо долучитися всіх до акції.
За детальною інформацією звертайтеся у повідомлення)
МИ будемо раді кожній новій книзі!
Сьогодні, 27.12.2020 року, Студентська Спілка Волонтерів успішно провела акцію “У диво вірять не тільки діти”✨.
У Долинський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян було передано 7 пакунків, серед яких були:
– підгузки дорослі ( 2 упаковки );
– печеня “Асорті” ( 3 упаковки );
– емальовані горнятка ( 6 шт. );
– продукти першої необхідності;
– комплект постільної білизни.
Ця акція зблизила студентів та старше покоління.
Дякуємо всім небайдужим, хто долучилися до акції та спільними зусиллями зробили великий внесок у життя літніх людей.
❤️

 

Студентська спілка волонтерів спільно з кафедрою “Соціальна педагогіка та соціальна робота” організували благодійну акцію на підтримку літніх людей у Вигодському геріатричному центрі.