Академія тьюторингу педагогічного факультету: Особистісно-професійне зростання учасників освітнього процесу ЗВО

     05.06 2024 року в межах діяльності академії тьюторингу, чергову зустріч з проблематики особистісно-професійного зростання учасників освітнього простору провела кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Лідія Тимків.

У процесі практико-зорієнтованого семінару учасники розглянули питання психологічного підґрунтя особистісного й професійного зростання, поняття успіху, цілепокладання, здатності до розкриття та ефективного використання власного потенціалу. Лідія Тимків розповіла про те, як стиль життя впливає на професійну діяльність людини, про важливість самосвідомості, самооцінки та прагнення до самореалізації в особистісному та професійному зростанні кожного учасника освітнього процесу ЗВО. Увазі слухачів було запропоновано механізми ефективного тайм-менеджменту та розкрито роль прокрастинації на шляху до зростання, яка фактично віддаляє нас від цілей, поставлених перед собою.

Учасники ознайомилися з роллю мотивації для реалізації не тільки нових ідей, а й для усунення небажаних установок, техніками мотивації та визначення цілей, методами ефективного використання власних ресурсів і часу.

На завершення зустрічі, виконуючи вправу «Колесо життєвого балансу», слухачі набули практичних навиків підвищення особистісної самоефективності в різних сферах власного життя.

Знання та вміння ефективного визначення цілі, чіткого планування, оволодіння мотиваційними техніками, пізнання та залучення внутрішніх і зовнішніх ресурсів сприятимуть особистісному й професійному зростанню кожного учасника освітнього процесу.