Профорієнтаційна робота студентів – учасників проблемної групи «Профдіагностика та консультування шкільної молоді»

Уже традиційно, щорічно студенти ‑ учасники проблемної групи “Профдіагностика та консультування шкільної молоді” під керівництвом професорки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксани Протас проводять профорієнтаційну роботу серед випускників закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області.

Нещодавно студентка Марія Бабчук профорієнтувала учнів 11 класів Старунського ліцею Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області. Під час проведення профорієнтаційної зустрічі студенка розповіла про Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, його переваги, педагогічний факультет та його спеціальності та про спеціальність «Соціальна робота», зокрема. Школярі отримали рекламні буклети, друковані матеріали про спеціальність. Наприкінці зустрічі студентка запросила випускників на навчання.