Профорієнтаційна робота триває

Доценткою кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксаною Протас з учнями 11 класів ліцею №12 імені Івана Франка м. Івано-Франківська та Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів було проведено профорієнтаційну роботу.

Під час зустрічі з випускниками Оксана Протас надала інформацію про переваги навчання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, особливості навчання на спеціальностях педагогічного факультету та спеціальності “Соціальна робота”, зокрема, а також продемонструвала презентацію спеціальності «Соціальна робота». Щколярам було роздано інформаційні буклети для більш детального інформування щодо умов вступу. Учнів було проінформовано про можливість пройти комплексну комп’ютерну діагностику схильності до вибору професії у Навчально-науковому центрі “Педагогіка і психологія вищої школи” факультету. У підсумку зустрічі випускників шкіл запрошено на навчання.