Викладачі кафедри О. Ворощук, Г. Лемко, В. Яремчук провели профорієнтаційну зустріч зі студентами Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради. Під час обговорення студенти мали змогу ознайомитись з правилами прийому до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на спеціальність 231 «Соціальна робота» ОП «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».
Доценти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи продемонстрували майбутнім абітурієнтам відеопрезентації про особливості навчальної, практичної, дозвіллєвої та організаційної діяльностей студентів спеціальності.
Щиро дякуємо адміністрації та викладачам Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради за співпрацю та організацію зустрічі зі студентами.