СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА-НАУКА ПРО СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ

Профорієнтаційна робота для учнів випускних курсів відбулася у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї.

Викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Мисаком Б. П. та Петришиним Р. А. була надана інформація про умови вступу на спеціальності «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».

Особлива увага була звернута на висвітлення повідомлення про цікаве навчання, активне студентське життя: екскурсії в Карпати, концерти, спортивні гуртки, участь в громадському житті факультету та університету тощо.

Усі бажаючі отримали рекламні буклети, друковані матеріали, брошури та відповіді на запитання.

З нетерпінням очікуємо Вас, майбутні студенти, у нашій студентській сім’ї кафедри соціальної педагогіки та соціальної  роботи Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.