Профорієнтаційна онлайн-зустріч з учнями Делівського ліцею

З метою здійснення ефективної профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді працівниками кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, проводяться заходи, які допомагають учням у професійному визначенні.

Один із таких заходів, відбувся 9. 04. 2021 р. за допомогою платформи zoom зі старшокласниками Делівського ліцею Олешанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області, а також, їхніми батьками. Адже, їх життєвий і трудовий досвід, авторитет впливає на вибір майбутньої професії.

Викладач кафедри Віталія Яремчук надала інформацію про особливості підготовки фахівців за напрямом «Соціальна робота» (освітня програма «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка), продемонструвала презентацію спеціальності та розповіла про перспективи професії.

Від працівників кафедри висловлюємо вдячність за допомогу в організації заходу вчителю історії Ганні Гушпит-Титаренко, а також дирекції даного навчального закладу.