Я – УКРАЇНЕЦЬ, ПАТРІОТ, МАЙБУТНІЙ СТУДЕНТ ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

З метою популяризації діяльності Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, в тому числі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, підтримання її високого іміджу, викладачі кафедри взяли активну участь у змаганнях зі стрільби в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї, де своїм прикладом показали готовність до захисту України, а також розповіли ліцеїстам про спеціальності, які можна опанувати на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Зазначений захід мав на меті вдосконалити навички, здобуті під час вогневої підготовки, а також сприяти патріотичному вихованню ліцеїстів – майбутніх соціальних педагогів.

Науковці кафедри побажали ліцеїстам нових перемог, успіхів у навчанні та вступі до омріяного вишу – Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.