Профорієнтаційна робота з учнями випускного курсу Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею.

4 листопада 2020 року доценти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Мисак Богдан Павлович та Петришин Роман Андрійович провели профорієнтаційну роботу з учнями випускного курсу Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею.

Слухачі отримали інформацію про особливості вступної компанії 2021 р., із зацікавленням слухали про переваги та перспективи навчання на спеціальності «Соціальна робота» за двома освітніми програмами «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, а саме (навчання за державні кошти – ЗНО (українська мова та література, історія, математика, або іноземна мова); за контрактом – ЗНО (замість математики та іноземної мови – географія, або біологія) а також задавали питання про можливості працевлаштування після закінчення університету.

Окрім того обговорювали питання наукової діяльності кафедри, дозвілля студентів та можливості навчатися за кордоном.