Профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками Яворівського ліцею “Гуцульщина” Косівської ОТГ

18 березня професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роксоляна Зозуляк-Случик і викладач цієї ж кафедри Наталія Сабат з приємністю комунікували онлайн із учнями та педагогами Яворівського ліцею “Гуцульщина” – освітнього закладу зі славними традиціями, якого з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника пов’язує багаторічна плідна співпраця в педагогічній, мистецькій та інших галузях. Викладачі розповіли одинадцятикласникам про переваги навчання у нашому закладі вищої освіти, закцентувавши на здобутках і досягненнях викладачів, проєктах у різних галузях, високому рейтингу Прикарпатського університету. Також ознайомили учнів 11 класу з перевагами навчання на Педагогічному факультеті, детально розкрили умови вступу на навчання за спеціальністю “Соціальна робота” (освітні програми “Соціальна робота”, “Соціальна педагогіка”). Глибше ознайомитися зі студентським життям та умовами вступу одинадцятикласники зможуть за наданими їм посиланнями на сторінки кафедри у соцмережах.

Від кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи висловлюємо щиру вдячність директору ліцею Лосюк Вікторії Володимирівні та соціальному педагогові Пітиляк Анні Романівні. До слова, Аня – наша студентка, навчається в магістратурі за освітньо-професійною програмою “Соціальна педагогіка”. Усьому шкільному колективу ліцею бажаємо нових творчих звершень!