Профорієнтація в Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка Ланчинської територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області

26.04.2021 р. доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Віталія Яремчук і магістранка спеціальності «Соціальна робота» Людмила Іваночко провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11-го класу Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка Ланчинської територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Майбутнім абітурієнтам була подана інформація про навчання на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи, галузі працевлаштування випускників, правила вступу, перелік дисциплін зовнішнього незалежного оцінювання, особливості організації навчального процесу.

Були надані вичерпні відповіді на низку питань, які надходили від випускників, а також роздані буклети з докладною інформацією про спеціальність.