Захист виробничої практики за фахом

30 березня 2023 року відбувся захист виробничої практики за фахом студентами 1 курсу ОР магістр ОП Соціальна педагогіка денної та заочної форм навчання.

Привітальним словом до здобувачів вищої освіти факультетського керівника практики Роксоляни ЗОЗУЛЯК-СЛУЧИК розпочався захист практики. Також до магістрів звернулися Галина МИХАЙЛИШИН та Іванна КУЛИК,  які підкреслили вагомість практичної підготовки для майбутніх фахівців у соціальній сфері.

Захист практики розпочав Данило Метельський, котрий у презентації розкрив основні напрями роботи в ролі фахівця у в центрі ЯМаріуполь ( ЯМаріуполь. Молодь), поділився враженнями від проведеної роботи внутрішньопереміщеними особами, а також від проведення онлайн та офлайн тренінгів для ВПО на теми: шляхів соціальної адаптації, популяризації гендерної рівності та боротьби з домашнім насиллям.

Христина Ляхович та Алла Сасник поділилися своїм досвідом проходження практики на базі Благодійного фонду «Рокада». Студентки взяли участь консультуванні ВПО, що проживають у Івано-Франківській області, провели низку заходів для дітей та підлітків.

Христина Грицак презентувала  свою діяльність  на базі Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт».

Практикуючий фахівець із соціальної роботи Любов Бойко презентувала звіт про проходження  практики у Лисецькій селищній раді у відділі соціального захисту населення. Студентка брала участь у заході інфосесії «Торгівля людьми».

Войтович Ірина презентувала свою діяльність в МБФ «Карітас-Борислав», де вона долучилася до роботи інституції за напрямами: «Робота з ВПО», «Робота з дітьми які перебувають у СЖО», «Робота з людьми із інвалідністю», «Робота із самотніми людьми похилого віку». Отримала практичні навички по веденню спеціалізованої документації, навичками спілкування із вразливими категоріями людей, оформленням та поданням  звітності.

Фелик Марія проходила практику  на базі Богородчанського парафіяльного осередку «Карітас. Ти не один», де  проводила різноманітні майстер класи, тренінги та консультації для молоддю з інвалідність, дітьми з особливими потребами та ВПО.

У процесі проходження виробничої практики студенти  виконали завдання, які визначено в програмі практики.

За твердженнями доповідаючи, рефлексія, а також емоції від практики позитивні, які дали поштовх для майбутнього професійного  зростання та вдосконалення.