ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

21 березня 2019 року відбулася щорічна звітна наукова конференція студентів університету за 2018 рік. Дійство розпочалося нагородженням дипломами студентів-переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки та соціальної роботи.

У рамках конференції працювала підсекція соціальної педагогіки та соціальної роботи, на якій були представлені результати наукових досліджень студентів. Особливе місце в тематиці конференції становили роботи, присвячені питанням допомоги дітям та сім’ям уразливих категорій: особам з обмеженими функціональними можливостями, дітям із неблагополучних сімей, сім’ям внутрішньо переміщених осіб; профілактики різного роду девіацій; формування професійних якостей майбутніх соціальних працівників. Учасників, які успішно виступили на секційному засіданні, рекомендовано до нагородження грамотами, а тези виступу – до друку.

До нагородження грамотами ректора рекомендовано студентів:

1. Гавриш Мирослава Ярославівна, студентка 1 курсу ОР «магістр». Особливості віктимної поведінки підлітків. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Р. В. ЗОЗУЛЯК-СЛУЧИК.
  2. Басараб Наталія Ігорівна, студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота». Вплив соціальної культури на морально-духовний розвиток особистості майбутнього фахівця. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Б. П. МИСАК.

Рекомендовано до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика – ХХ»:

1. Кудла Леся Олегівна, студентка 1 курсу ОР «магістр». Формування «soft skills» майбутніх соціальних педагогів. Науковий керівник – доктор філософських наук, професор Г. Й. МИХАЙЛИШИН.
  2. Хмелівська Христина Іванівна, студентка 1 курсу ОР «магістр». Психологічні причини проявів Інтернет-залежності у підлітків. Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Л. С. ТИМКІВ.

До нагородження грамотами декана педагогічного факультету рекомендовано студентів:

1. М. В. ГУНДЯК, студент 1 курсу ОР «магістр». Соціально-педагогічна підтримка дезадаптованих підлітків в навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Г. І. ЛЕМКО.
  2. Х. М. КАЧАЛА, студентка 1 курсу ОР «магістр». Соціально-психологічна реабілітація дітей з обмеженими функціональними можливостями. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент О. Л. ПРОТАС.
  3. І. М. БАРАНОВСЬКА, студентка ІІ курсу спеціальності «Соціальна робота». Технології соціальної роботи з мігрантами. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, викладач Н. І. САБАТ.
  4. Л. Б. СТРІЛЕЦЬКА, студентка ІІ курсу спеціальності «Соціальна робота». Вітчизняний досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, викладач Н. І. САБАТ.

До нагородження грамотами завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи рекомендовано студентів:

1. Є. Г. ЛИЧКІНА, студентка 1 курсу ОР «магістр». Сутність і структура професійного самовдосконалення майбутніх соціальних педагогів у процесі фахової підготовки. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Л. І. БЕРЕЗОВСЬКА.
  2. О. В. МАТВЕЙКО, студентка 1 курсу ОР «магістр». Казкотерапія – один із методів роботи з педагогічно занедбаними дітьми молодшого шкільного віку. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент І. Я. ДІДУХ.
  3. А. М. НЕСПЛЯК, студентка 1 курсу ОР «магістр». Профілактика девіантної поведінки підлітків в умовах ЗОШ. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Б. П. МИСАК.
  4. Л. А. БОНДАРЮК, студентка ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота». Сімейне насильство як соціальна проблема. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Б. П. МИСАК.
  5. Л. І. ЯНКІВ, студентка 1 курсу ОР «магістр». Арт-терапія як засіб корекції особистісної тривожності у молодших школярів. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Н. В. САБАТ.
  6. Н. В. ВІНТОНИК, студентка 1 курсу ОР «магістр». Сучасні методики розвитку обдарованості в дошкільному віці. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, викладач Н. І. САБАТ.
  7. С. В. ГРИНИШИН, студентка 1 курсу ОР «магістр». Соціально-психологічні чинники розладів сексуальної поведінки неповнолітніх. Науковий керівник – кандидат психологічних наук, викладач В. В. ЯРЕМЧУК.

Завідувач, викладачі кафедри дякують всім учасникам і бажають їм нових творчих досягнень та успіхів.