Профорієнтаційна робота у Сновидівському ліцеї

     Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. І тому проблема вибору фаху завжди була і лишається актуальною. Для того, щоб допомогти випускникам краще зорієнтуватися у такому відповідальному виборі, викладачі та студенти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи проводять комплекс різних профорієнтаційних заходів.

У межах профорієнтаційної роботи студентка групи СРСП-12 Іванна ПАНЬКУШ провела зустріч з одинадцятикласниками Сновидівського ліцею Золопотіцької селищної ради (Тернопільська обл.). «Я розумію що вибір професії – справа відповідальна і досить непроста. Адже від цього залежить те, як складеться подальше життя людини. Зумисне обрала для проведення профорієнтаційної роботи Сновидівський ліцей, бо саме тут я навчалася», – розповіла студентка першого курсу.

Іванна, супроводжуючи свій виступ презентацією, розповіла потенційним абітурієнтам про переваги навчання за спеціальністю «Соціальна робота», представила дві освітні програми, за якими ведеться підготовка здобувачів вищої освіти. У виступі йшлося також про можливості розкриття своїх
здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті. Учні отримали інформаційні буклети, в яких наведено актуальні відомості щодо вступу на навчання. Також Іванна відповіла на запитання школярів, запросила відвідати університет та долучитися до Дня відкритих дверей.