Звітна конференція виробничої (педагогічної) практики в закладах освіти студентів IVкурсу ОП “Соціальна педагогіка”

     15 квітня 2024 року відбулася звітна конференція з виробничої (педагогічної) практики в закладах освіти студентів IV курсу ОР бакалавр спеціальності «Соціальна робота» ОП «Соціальна педагогіка».

Виробнича практика є важливою складовою частиною підготовки фахівців. Вона дала можливість студентам не лише закріпити теоретичні знання, але й набути практичних навичок, необхідних для роботи за фахом. Виробнича (педагогічна) практика є цінним досвідом, який допомагає студентам стати кваліфікованими фахівцями.

Проходження практики дозволило студентам ознайомитися з реальними умовами роботи та специфікою роботи за фахом; набути практичних навичок виконання професійних завдань; розвинути навички роботи в команді та спілкування з колегами та керівництвом; отримати цінний досвід, який може допомогти у працевлаштуванні після закінчення навчання.

Під час захисту студентки розкрили основні напрями роботи в ролі соціального педагога в закладах освіти, ознайомили з цікавими презентаціями проведених форм роботи та продемонстрували відео-ролики про власну практичну діяльність. Родзинкою захисту практики була демонстрація створеного Q-коду студентами з інформацією про особливі моменти проходження виробничої практики.

Студентки визнали цінність практичного досвіду, який вони отримали під час практики. Практика також дала їм можливість розвинути навички, які можуть знадобитися для роботи, такі як комунікація, командна робота та вирішення проблем. Також проходження виробничої (педагогічної) практики у закладах освіти надало студентам можливість налагодити зв’язки з потенційними роботодавцями та іншими фахівцями в їхній галузі.