Профорієнтація від студентів-першокурсників

     Студенти-першокурсники спеціальності «Соціальна робота» активно долучаються до комплексної профорієнтаційної роботи з потенційними абітурієнтами. 12 квітня 2024 року вони ознайомили з перевагами навчання на цій спеціальності учнів 10-11 класів таких закладів загальної середньої освіти: Збаразький ліцей №2 імені Івана Франка Збаразької міської ради Тернопільської області (Дарія КУЗЬМИХА), Хімчинський ліцей «Інтелект» Рожнівської сільської ради Косівського району Івано-Франківської області (Дарина ІВАНЮК), Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського Підгаєцької міської ради Тернопільської області (Марія МАЦАЛАП), Тишківський ліцей Городенківської міської ради Івано-Франківської області (Ірина СКОРЕЙКО). Заходи проведені під керівництвом доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Наталії САБАТ. Студенти-першокурсники ознайомили майбутніх вступників з особливостями навчання за спеціальністю «Соціальна робота» й гостинно запросили одинадцятикласників до стефаниківської родини, частиною якої мають за честь бути!

Висловлюємо глибоку вдячність вчителям та адміністрації шкіл за теплу зустріч та допомогу у проведенні профорієнтаційних заходів, які сприяють вибору правильного напрямку у подальшому навчанні.

Запрошуємо випускників шкіл поступати до Прикарпатського національного університету у 2024 році! Кожен крок навчання за спеціальністю «Соціальна робота» – це нова можливість для професійного зростання та самореалізації. Разом ми будуємо майбутнє знань та успіху!