Профорієнтація для старшокласників Єзупільського ліцею

     11 квітня викладачами кафедри соціальної педагогіки Наталією САБАТ, Надією САБАТ проведено профорієнтаційну зустріч з учнями 10-11 класів Єзупільського ліцею Єзупільської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області. Захід проведено у формі відкритого діалогу з інтерактивними елементами.

Учнів ознайомили з актуальними освітніми програмами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, унікальними можливостями для студентів у частині академічної мобільності та стипендіальних програм, а також особливостями вступу в 2024 році. Виступаючі детально розкрили особливості й переваги навчання за спеціальністю «Соціальна робота», розповіли старшокласникам про співпрацю зі стейкхолдерами, проходження різного роду практик, поділилися історіями про успішних випускників спеціальності. Присутні переглянули презентаційні матеріали та відеоролик про здобуття стипендій студентами спеціальності «Соціальна робота». Найбільше запитань виникало в учнів стосовно навчання за програмами академічної мобільності, умов проживання у гуртожитку, ліцензійного обсягу.

Висловлюємо щиру вдячність дирекції та вчителям ліцею за сприяння у проведенні профорієнтаційного заходу. Щиро запрошуємо на навчання за спеціальністю «Соціальна робота»!