У межах співпраці кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи з Івано-Франківським міським центром соціальних служб відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників та фахівців ЦСС з метою розширення напрямів спільної діяльності. Під час зустрічі було розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування випускників спеціальності «Соціальна робота», компетентностей, необхідних випускникам освітньо-професійних програм в умовах сучасних викликів сьогодення та вимог ринку праці, отримано пропозиції внесення доповнень до змісту освітніх програм та розширення напрямів співпраці.
Співпраця з Івано-Франківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2023/05/348216692_980020373172633_5874945137959654523_n-1024x462.jpg)