СТУДЕНТИ ГРУПИ СР-10 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ДИСПУТІ «ДИТИНА В ОБ’ЄКТИВІ СОЦІУМУ: КОНСОЛІДАЦІЯ ПРАВА ТА МОРАЛІ»
Бути людиною – це відчувати свою відповідальність. А. де Сент-Екзюпері 23 жовтня 2017 р. о 10:00 в читальному залі центральної бібліотеки (вул. П. Орлика, 5) Департаменту культури Івано-Франківської міської ради відбулося чергове засідання молодіжного дискусійного правового клубу «Діалог». Захід приурочено до Всесвітнього Читати далі