В рамках профорієнтаційної роботи 16.12. було проведено зустріч магістрантки Юлії Вередюк з випускниками Микуличанського ліцею. Юля проінформувала майбутніх абітурієнтів про переваги здобуття професії в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника, зокрема про різноманітні стипендійні програми, можливості для особистісного зростання.
Ознайомила зі специфікою освітніх програм спеціальності “Соціальна робота” та перспективами розвитку і затребуваність професій: фахівець із соціальної роботи та соціальний педагог. Надалала вичерпну інформацію про умови вступу на спеціальність “Соціальна робота” ПНУ.
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2022/12/222222222222-225x300.jpg)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2022/12/333333333333333333-300x225.jpg)