Магістри факультетів іноземних мов, педагогічного, історії, політології і міжнародних відносин, економічного та Інституту мистецтв отримали дипломи

   У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася третя заключна урочиста Академія з нагоди вручення дипломів цьогорічним випускникам-магістрам ще п’яти факультетів університету.

   В урочистостях взяли участь ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда, перша проректорка з наукової роботи Валентина Якубів, декани факультетів, викладачі та студенти, а також запрошені гості.

   Вручення розпочалося із вшанування пам’яті присутніми загиблих українців, військових і цивільних, героїв та героїнь України хвилиною мовчання.

   На початку з вітальним словом до випускників звернувся ректор Прикарпатського університету, професор Ігор Цепенда. «Дорогі магістри нашого університету, ми щиро радіємо з вашого успіху. Хочу подякувати вашим викладачам, які доклали чимало зусиль, щоб ви отримали ті знання, які сьогодні вас вирізняють від багатьох ваших ровесників. Кожна спеціальність не є легкою, але завдяки вашим зусиллям та клопіткій праці я можу з впевненістю сказати, що ви стали досвідченими фахівцями. Перед вами ще багато нових викликів та завдань, які ви подолаєте завдяки своїй наполегливості. Пам’ятайте те, що зв’язок між університетською спільнотою має продовжуватися та розвиватися у новому руслі. Успіхів, натхнення та знайте, що кращі роки вас очікують в незалежній та мирній Україні попереду, а зараз продовжуємо кожен на своєму фронті допомагати країні, щоб пришвидшити нашу перемогу. Слава Україні!», – побажав випускникам ректор Ігор Цепенда.

   Декан економічного факультету Іван Благун та декан факультету іноземних мов Наталія Яцків наголосили на хороших практичних вміннях випускників-магістрів, які вони зможуть використовувати для формування та створення своєї успішної кар’єри в Україні, адже вони ті, хто буде відновлювати нашу державу перш за все, реалізувавшись тут, як особистість. «У вас все тільки починається, адже справжній успіх приходить до того, хто все життя навчається. Бажаємо, щоб отриманий диплом та знання були хорошим стартом для вашої кар’єри, а для цього потрібно розвиватися з кожним днем та формувати нові можливості навколо себе. Легкої вам дороги та великих звершень», – зокрема, підкреслила декан факультету іноземних мов Наталія Яцків.

   Своєю чергою зі словами подяки на адресу своїх наставників виступили випускники-магістри та відзначили професійну роль Прикарпатського університету у здобуття знань, навичок та практики.

Урочистим моментом завершення свята стало вручення випускникам-магістрам факультетів іноземних мов, педагогічного, історії, політології і міжнародних відносин, економічного та Інституту мистецтв дипломів про здобуття вищої освіти.