21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Спочатку це був студентський майдан – «Молодь за європейську перспективу». До 1 грудня, до побиття студентів під стелою на Майдані. А після того це переросло в народну акцію спротиву.
Сучасні студенти пам’ятають Революцію Гідності більше зі спогадів інших людей. Вони не були її особистими учасниками. Тому дуже важливо, щоби події, які відбулися 10 років тому, залишалися актуальними. У цей важливий для кожного українця день студенти спеціальності «Соціальна робота» разом з викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи на Вічевому майдані в Івано-Франківську згадали про Революцію Гідності та Героїв Небесної Сотні. Урочистими виступами та майданівськими читаннями учасникам акції нагадали про переломний для України етап часів Революції. З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи міський голова Руслан Марцінків нагородив відзнакою міського голови імені Героя Небесної Сотні Романа Гурика «Зміни світ на краще» франківців, які служать на благо суспільства.
Потім відбулася хода пам’яті за полеглими героями. На Алеї слави люди поклали квіти біля портретів полеглих воїнів. Учасники дійства колоною пройшли від Вічевого майдану до Меморіального скверу. Там священники відслужили панахиду біля могили героя Небесної Сотні Романа Гурика – студента Прикарпатського національного університету імені Василя
Стефаника, який для української молоді став символом незламності й боротьби.
Усім нам важливо пам’ятати. Пам’ятати тих молодих людей, які активно пішли захищати нас, нашу країну. Вічна пам’ять Героям! Вдячність тим, хто боровся і бореться за Свободу й Незалежність. Разом до Перемоги!