Інтегроване заняття “Складні життєві обставини: виявлення і соціальний супровід дітей та сімей” на базі Івано-Франківського міського ЦСССДМ

     22 травня на базі Івано-Франківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у межах вивчення освітніх компонентів «Соціальний супровід сім’ї» й «Методи та технології соціальної діагностики» для здобувачів вищої освіти ІІ курсів спеціальності «Соціальна робота» викладачами кафедри Оксаною Протас та Лідією Тимків спільно з провідним фахівцем закладу Юлією Кизим було проведено інтегроване заняття “Складні життєві обставини: виявлення і соціальний супровід дітей та сімей”. На занятті було розкрито технологію соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, висвітлено особливості кожного етапу, презентовано методику оцінки потреб дитини та сім’ї, проаналізовано окремі випадки кризового втручання та виходу сімей із складних життєвих обставин.

Студенти мали змогу проаналізувати акти оцінки потреб дитини та сім’ї, отримати ґрунтовні відповіді на запитання, які їх зацікавили. Юлія Кизим закцентувала увагу на важливості професії фахівця соціальної роботи, на своєму захопленні нею. В Івано-Франкіському міському ЦСССДМ вона свого часу проходила практику й з радістю пішла туди працювати. Інтеграція теоретичних знань з практикою дала змогу студентам набути компетентностей в майбутній професійній діяльності з надання соціальної допомоги дітям та сім’ям в СЖО.

Вдячні директору Івано-Франківсього міського ЦСССДМ Лесі Дикун, випускниці нашої спеціальності Юлії Кизим та фахівцям закладу за можливість інтегрувати теорію з практикою задля подальшого професійного розвитку та самовдосконалення студентів, мотивування їх до роботи з вразливими категоріями клієнтів.