Волонтерська практика студентів другого курсу

     21 травня 2024 р. відбувся захист волонтерської практики студентів другого курсу  спеціальності 231 Соціальна робота денної та заочної форми навчання (методисти Михайлишин Галина Йосипівна, Дідух Ірина Ярославівна, Сабат Наталія Іванівна, керівник практики Кулик Іванна Василівна).

Студенти розповіли про проходження практики, як закріпили теоретичні знання, а також здобули практичні навички соціальної роботи, отримали інформацію про роботу обраних установ, з питань надання різних видів допомоги внутрішньо переміщеним особам, спостерігали за якістю надання соціальних послуг, брали активну участь в організації і проведенні різноманітних заходів. Зокрема поділилися досвідом волонтерської діяльності у Спільноті Святого Егідія де мали змогу долучитися до занять з дітьми зі “Школи миру”,  допомогти в організації тренінгів та майстер-класів, які організовувалися в гуманітарному центрі.

Волонтерська практика – це невід’ємна складова професійної підготовки сучасного фахівця соціальної роботи, яка сприяє вдосконаленню системи соціальної сфери. Особливо зараз, у такий нелегкий для України час.

Дякуємо базам практики за надану можливість нашим студентам проходити практику.