Засідання підсекції соціальної педагогіки та соціальної роботи за участю студентів

6 квітня у межах звітної конференції студентів університету за 2022 рік відбулося засідання підсекції соціальної педагогіки та соціальної роботи за участю більше 50-ти осіб (у змішаному форматі). Студенти презентували свої напрацювання і відповідали на запитання присутніх. У виголошених доповідях піднімалися актуальні питання, зокрема: соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами, військовослужбовцями та їхніми сім’ями; національно-патріотичного виховання; формування здорового способу життя та ін. Особливе зацікавлення присутніх викликали виступи, у яких здобувачі освіти презентували результати власних наукових розвідок.

За підсумками конференції відзначено кращі виступи таких студентів І курсу освітнього рівня «магістр»: Метельський Данило Олександрович (керівник – доктор філос. наук, проф. Михайлишин Г. Й.), Генсіцька Ірина Ярославівна (керівник – кандидат пед. наук, доц. Кулик І. В.).

Щиро вітаємо учасників конференції та бажаємо нових творчих досягнень!