Запрошуємо до участі у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 231 Соціальна робота

Запрошуємо здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 231 Соціальна робота (освітня програма «Соціальна робота» – 21 листопада; освітня програма «Соціальна педагогіка» – 22 листопада).

Склад журі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 231 Соціальна робота, освітня програма «Соціальна робота»
Голова журі: проф. Зозуляк-Случик Р. В.
Члени журі: доц. Кулик І. В., доц. Сабат Н. В.
Дата проведення: 21.11.2023, ауд. 803

Склад журі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 231 Соціальна робота, освітня програма «Соціальна педагогіка»
Голова журі: доц. Ворощук О. Д.
Члени журі: доц. Комар І. В., Лемко Г. І.
Дата проведення: 23.11.2023, ауд. 803

Програма олімпіади:
1-й етап – письмова робота;
2-й етап – презентація соціальних проєктів: з актуальних проблем роботи з різними категоріями населення (для ОП «Соціальна робота»); з актуальних проблем соціально-педагогічної діяльності (для ОП «Соціальна робота»). Представлення проєкту передбачає використання електронної презентації (розробленої в PowerPoint). Час, відведений для презентації проекту – 10 хвилин.
Обсяг соціального проєкту – до 10 сторінок тексту (шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, кегль – 14, поля – по 2 см з усіх боків).

Структура соціального проєкту:
1) титульна сторінка (назва закладу вищої освіти, назва проєкту, ПІП автора роботи, спеціальність, курс, шифр групи;
2) вступ (актуальність розробки та впровадження проєкту, його мета і завдання, бенефіціари, ресурси, основні етапи упровадження, рівень реалізованості, очікувані результати);
3) зміст проєкту;
4) методи і технології проєкту;
5) список використаних джерел (до 10 найменувань);
6) додатки (за потреби).

Критерії оцінювання:
– власний внесок у розробку проєкту;
– обґрунтування необхідності проєкту для бенефіціарів;
– можливість реалізації проєкту;- ступінь залучення представників цільової групи до реалізації проєкту;
– наявність програми реалізації проєкту;
– наявність критеріїв оцінки ефективності проєкту.

За детальнішою інформацією звертайтеся до відповідальної за наукову роботу студентів Сабат Наталії Іванівни.