Посвята першокурсників в студенти 2019

3 жовтня на педагогічному факультеті відбулася вже традиційна посвята першокурсників у студенти. Захід проходив у вигляді конкурсу, де кожна група мала змогу проявити  себе, представити свої вміння та здібності. Конкурс складався з трьох етапів, зокрема: представлення групи, полотно на тему «Ким я бачу себе через 5 років?» та флеш-моб.

Переможцями стала група СРСП-12, яка отримала безкоштовний сертифікат на фотосесію. Група СР-11 посіла четверте місце. Окрім того, староста групи СРСП-12 Філіпова Романа  перемогла в номінації «Найкращий актор». Щиро вітаємо наших першокурсників! Бажаємо невичерпної енергії, натхнення, яскравих студентських років життя, позитивних вражень та нових звершень. Нехай студентські роки минуть легко, безтурботно та залишать приємні спогади та враження.