Викладачі та студенти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи долучилися до традиційного Радіодиктанту єдності.

9 листопада, у День української писемності та мови, викладачі та студенти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи долучилися до традиційного Радіодиктанту єдності. Цьогоріч це 20-ий такий диктант.

Щороку у Прикарпатському національному університеті у цей день за парти сідають студенти, викладачі, відомі прикарпатці та всі охочі і пишуть разом диктант. Цьогоріч він уперше відбувся у форматі онлайн на платформі Cisco Webex Meetings.

Зазначимо, що радіодиктант задуманий як своєрідний флешмоб чи акція єднання навколо рідної мови, участь у якій може взяти кожен охочий. Додамо, що цього року в тексті диктанту були слова на перевірку нового правопису.