ОНЛАЙН-ІНТЕНСИВ КОМУНІКАТИВНЕ ЛІДЕРСТВО ПЕДАГОГА

1 квітня викладачка кафедри Роксоляна Зозуляк-Случик взяла участь в онлайн-інтенсиві «Комунікативне лідерство педагога».
Спікером онлайн-інтенсиву виступила Олена Гузар – зав. кафедри філологічних дисциплін ТНПУ ім. В. Гнатюка, Керівник центру професійного розвитку ТНПУ ім. В. Гнатюка, впродовж багатьох років директорка Тернопільської бізнес-школи та Українсько-канадської україномовної літньої школи, докторантка Естонської бізнес-школи, професор-візитер Саскачеванського університету (2004-2006 рр, Канада), учасниця проєктів під патронатом Британської Ради та МОН України «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту», «Досконалість викладання та навчання».
Метою вебінару було розкриття ролі комунікування у лідерстві. Через тріаду: справжність, логіку, емпатію подано комунікативну компетентність лідера. Олена Гузар охарактеризувала піраміду стратегічних понять як стратегію становлення лідера. Виступ спікер професійно доповнила презентацією.

У дискусії після онлайн-інтенсиву взяли активну участь викладачі та студенти Педагогічного факультету, які продемонстрували зацікавлення розглянутими Оленою Гузар ідеями.