“Науковий фестиваль” – 2018

Науковий фестиваль, який щороку організовує Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника уже став традицією. Цього року свято відбулося 13 травня, напередодні  відзначення Дня університету та Дня науки, в Міському парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка.

Різноманітну програму свята підготували викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи та студенти спеціальності «Соціальна робота». У рамках заходу, зокрема, проф. Володимир Костів представив наукову розробку «Діагностика схильності до вибору професії», викладач Наталія Сабат провела елементи заняття казкотерапії, студенти 3–4 курсів спеціальності організували боді–арт для дітей під керівництвом доц. Лідії Тимків, а студенти 2–3 курсів спеціальності під керівництвом доц. Оксани Протас гру–квест « У світі професій». Переможців квесту було нагороджено пам’ятними подарунками.