ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ САМІТ

Викладачі та студенти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи стали учасниками першого ВолоСаміту «Ефективне волонтерство», який відбувся 2 квітня в онлайн форматі. Упродовж 6-х годин спікери саміту поділилися успішними волонтерськими практиками, актуальними в умовах російсько-української війни. Досить корисними для діяльності кафедри з активізації волонтерського руху студентів, стали  такі теми, як: «Волонтерський рух в Україні», «Рекрутмент та мотивація волонтерів», «Організаційна структура волонтерської організації» та «Як волонтерам тримати себе в ресурсі». Кожен блок завершувався панельною дискусією, на яких відбувався обмін думками та практичним волонтерським досвідом. Кожен з учасників саміту значно розширив не тільки теоретичні знання, а й здобув неоціненний досвід практичної діяльності та  мав можливість  налагодити контакти з великою кількістю волонтерських організацій.

ВолоСаміт об‘єднав і акумулював кращий досвід   волонтерів з різних регіонів України й став джерелом наснаги  до нових перемог  і самосвідданої праці.