Семінар-конференція для студентів групи СР-11

12 квітня у межах вивчення ОК «Теорії соціальної роботи»  студенти групи СР-11 провели семінар-конференцію «Застосування в соціальній роботі комплексних теорій та моделей». Майбутні працівники обговорили низку актуальних для сьогодення питань, провели паралелі між застосуванням комплексних теорій та моделей у різні періоди, прогнозували ефективність їхнього застосування у практиці соціальної роботи з різними категоріями клієнтів. Активну участь в обговоренні взяли Діана Білусяк, Анастасія Грицків, Денис Каратник, Любов Побережна, Олеся Стефанюк, Габріелла Феєр. Проведене в нетрадиційній формі заняття сприяє не лише формуванню у студентів необхідних в їхній майбутній професійній діяльності компетентностей, а й розвиткові активного мислення, навичок спілкування та культури ведення дискусії, стимулює зацікавлення до подальшої пізнавальної діяльності.