Традиційно студентів та членів комісії привітав голова ЕК Ковбас Богдан Іванович та побажав здобувачам вищої освіти успішно скласти комплексний іспит із соціально-педагогічних дисциплін. Члени ЕК в режимі відеоконференції заслухали та оцінили відповіді здобувачів вищої освіти, відзначивши як найкращі виступи студенток Гошовська Мар’яна Іванівна, Стафій Оксана Ігорівна.
Вітаємо студентів групи СРСП(з)-41 з успішною здачею першого державного комплексного іспиту із соціально-педагогічних дисциплін! Бажаємо гарно захистити бакалаврські роботи і вступити в магістратуру!
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2021/06/зображення_2021-06-15_140440.png)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2021/06/зображення_2021-06-15_140428.png)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2021/06/зображення_2021-06-15_140417.png)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2021/06/зображення_2021-06-15_140405.png)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2021/06/зображення_2021-06-15_140351.png)