Напередодні 18.09.2021 р. волонтери Педагогічного факультету долучилися до акції та прибирали територію на околиці Івано-Франківська у Вовчинецьких горах.
Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. Ця поінформованість органічно переросте в пошук рішень та дій для вирішення проблеми.
Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку.
![На зображенні може бути: 7 людей, зокрема Galyna Lemko, люди стоять та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242207738_275220487751624_5433047567990014450_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=PQOowGSeUcMAX_U2vTH&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=0fa14320b872a3ea8c2b19f1ca5b3a2a&oe=618AA6A4)
![На зображенні може бути: 11 людей, люди сидять, люди стоять та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242355052_275220504418289_1057724292943537853_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=5ljRHZIJX_MAX9bbu5s&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=e8411fe3ff3586714608a8a3f217589b&oe=61885F6F)
![На зображенні може бути: 2 людини, зокрема Galyna Lemko та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242260213_275220481084958_4717636107921296240_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=zNlrhJqBKjkAX9GQ205&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=93a5792af1c6112659736d9485d3e0c1&oe=61898E38)
![На зображенні може бути: 4 людини, зокрема Galyna Lemko та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242272842_275220457751627_8036033960576527632_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=G3uIcWi_lScAX-InGb5&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=c6d90baec351c280ca98c14254405466&oe=6189C3CA)