Навчити як бути ЩАСЛИВИМ, може тільки ЩАСЛИВА ЛЮДИНА, навчити як стати УСПІШНИМ, може тільки той, хто сам таким став, а розповісти та заохотити майбутніх абітурієнтів вступати на навчання в Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника можуть тільки ті, хто самі вже завершують навчання у цьому вищому навчальному закладі.
Саме з такою метою студентками 4 курсу спеціальності “Соціальна робота” Ольгою Заяць та Іриною Лябигою було проведено 2-3 грудня онлайн профорієнтаційні зустрічі з учнями 10-11 класів Бурштинського ліцею номер 2 і Гостівського ліцею Тисменицької міської ради.
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2022/12/22121-135x300.jpg)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2022/12/22122-135x300.jpg)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2022/12/22123-135x300.jpg)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2022/12/22124-135x300.jpg)
![](https://ksptsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/71/2022/12/22125-247x300.jpg)