СТУДЕНТИ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СОЦІАЛЬНА  РОБОТА» ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ДІЯЛЬНІСТЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

В рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи профорієнтаційної соціально-педагогічної діяльності» 06 жовтня студенти ІІІ курсів спеціальності «Соціальна робота» Педагогічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відвідали Івано-Франківський міський центр зайнятості. Організатором заходу виступила доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи О.Протас.

На навчальному семінарі «Джерела пошуку вакансій. Складання резюме», організованому для студентів фахівцями відділу активної підтримки безробітних, розглядалися питання сучасного стану ринку праці в Україні та регіоні, законодавства щодо зайнятості населення, пошуку роботи, можливостей працевлаштування, варіантів складання резюме, вмілої самопрезентації при співбесіді з роботодавцем, необхідних документів для працевлаштування.

Фахівці служби зайнятості також ознайомили студентів із структурою центру, послугами, які надаються населенню, діяльністю працівників. Студенти також мали змогу розглянути пропозиції роботодавців щодо вільних вакансій і скористуватися послугами профорієнтаційних терміналів.