Колектив кафедри вітає з ювілеєм Ковбаса Богдана Івановича!

Професорсько-викладацький колектив кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи щиро вітає завідувача

Ковбаса Богдана Івановича

Не кожен може похвалитися таким мудрим керівником, професіоналом своєї справи, людиною тверезого розуму і залізної витримки. З Вами нам приємно працювати. В цей день хочемо побажати, щоб були здорові Ви і Ваші рідні, щоб вогонь у Ваших очах ніколи не згасав, а життєва енергія, якою Ви заражаєте всіх навколо била нестримним ключем. Продовжуйте так само успішно керувати і вести наш колектив до наміченої мети, вміло обходячи всі бурі і підводні камені. Нехай Ваша праця завжди буде високо оцінена, колеги поважають, а робота приносить задоволення. А ми, в свою чергу, постараємося сприяти подальшому розвитку і процвітанню нашої кафедри.

З повагою до Вас колеги  кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.